Kontakt

Jacek Matyszuk

Jacek Matyszuk

Agent

jmatyszuk@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 669471000

Piotr Fortuna

Piotr Fortuna

pfortuna@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 723133000

Jacek Kikowski

Jacek Kikowski

jkikowski@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 693032000

Marlena  Wilgosz

Marlena Wilgosz

marlena.wilgosz@gmail.com

tel.: 512 369 659

Agnieszka Pawłowska

Agnieszka Pawłowska

apawlowska@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 727482000

Paweł Olchówka - Azymut Legnica

Paweł Olchówka - Azymut Legnica

biuro.legnica@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 513080505

Azumut Nieruchomości

Azumut Nieruchomości

biuro@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 577621009

Eleni Mysłek

Eleni Mysłek

myslek@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 691706148

Azymut  Nieruchomości

Azymut Nieruchomości

azymut@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 662915040

Bartosz Rudnicki

Bartosz Rudnicki

bartosz.rudnicki@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 505124131

Tomasz  Mysłek

Tomasz Mysłek

myslek@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 696463412

Justyna Azymut Nieruchomości

Justyna Azymut Nieruchomości

jgrudzien@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 577621004

Nikola Kikowska

Nikola Kikowska

nkikowska@nieruchomosci-azymut.pl

tel.: 663679000

Azymut nieruchomości

Kilińskiego 25E
Lubin
e-mail: jmatyszuk@nieruchomosci-azymut.pl

Azymut Nieruchomości Legnica

Kolbego 3
Legnica
e-mail: biuro@nieruchomości-azymut.pl

Azymut Nieruchomości Jelenia Góra

Piłsudskiego 58A
Jelenia Góra
Tel.: 662915040

Azymut Nieruchomości

Plac Wolności 4, Budynek C, Pok. 107
Legnica
Tel.: tel.: 669471000
e-mail: jmatyszuk@nieruchomosci-azymut.pl

Napisz do nas





Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.